manavgat ticaret
reklam
 


 • > > Daikan

  ÖZDEN MÜHENDİSLİK/EMURA FTXG-JS

  | Daikan

   

  Japon klima devi Daikin, Emura Inverter Klima modeliyle maksimum konforu, şık tasarımla buluşturuyor.

  2010 iF Ürün Tasarım ödülüne layık görülen Daikin Emura, sahip olduğu teknolojiyle de farklılaşıyor.

  Dünya iklimlendirme sektörünün lider markası Daikin’in Emura modeli, yüksek teknolojisi, işlevselliği ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. 

  Tasarım kalitesi, işçilik, malzeme seçimi, yenilikçi yaklaşım, çevreye etkileri, fonksiyonellik, ergonomi ve güvenlik gibi çok çeşitli kriterler göz önünde bulundurularak 2010 yılında iF Ürün Tasarım Ödülü’ne layık görülen Daikin Emura’nın ultra ince profili ve mat kristal beyazı veya eskitme alüminyum şık dış yüzeyi, Emura’yı bir ev elektroniğinden mobilyaların doğal bir parçasına dönüştürüyor. 

  Teknoloji harikası sessiz güç... 

  Standart bir klimanın sessiz bir odada çalışma sesi ortalama 40dBA iken Daikin Emura, 22dBA seviyelerinde son derece sessiz çalışıyor. Öte yandan A sınıfı enerji kategorisindeki bu klima inverter teknolojisi sayesinde çalışmaya başlama ve durdurma sırasındaki enerji tüketimini önlüyor ve daha kararlı sıcaklıklar elde edilmesini sağlıyor. 

   
  Haftalık programlanabilir uzaktan kumandasıyla da fark yaratan Daikin Emura, geniş ısı derecesi aralığında kullanılabiliyor ve dış ortam koşullarında soğutma  için -10 ila 46°C, ısıtma için ise -15 ila 18°C arasında çalışabiliyor. Özel tasarım kumanda üzerindeki çalışma düğmesine basıldığında, ön panel ve kanat açılarak cihazın enerji tasarruf özelliği olan akıllı göz ortaya çıkıyor. Bu yerleşik sensör, odada bulunan insanları algılayarak oda boşaldığında otomatik olarak enerji tasarruflu moda geçiş yapıyor. 
   
  Uyumak artık daha keyifli... 
   
  Daikin Emura’nın titanyum apatit fotokatalitik hava temizleme filtresi, havadaki mikroskobik toz partikülerlerini temizlerken bakteri ve virüs gibi organik kirleticileri de emiyor ve kötü kokuları gideriyor. 
   
  Klima, gece ayar moduyla aşırı ısınmayı veya aşırı soğumayı önleyerek kullanıcılarına konforlu bir uyku da sunuyor. Konfor modu, ünitenin soğuk hava etkisi yaratmayacak şekilde çalışmasını garanti ediyor. Soğutma sırasında soğuk havanın doğrudan insanların üzerine gelmesini önleyen Daikin Emura, ısıtma sırasında da sıcak havanın odanın alt kısmına doğru üflenmesini sağlıyor. Güçlü çalışma moduyla odaları hızlı bir şekilde ısıtan veya soğutan Emura, otomatik salınım sistemi sayesinde de odanın her tarafından eşit derecede sıcaklık veriyor. 
   
  Her mevsimde konforlu ısı ve uyumlu nem düzeyi sağlayan Daikin Emura, tasarım ile malzemenin, şekil ile fonksiyonun ve akıllı ısıtma ile verimli soğutmanın mükemmel birlikteliğini temsil ediyor. 
   
  Daikin Emura üstün performansı, optimum hava dağılımı ve çok sessiz çalışma özellikleriyle yıl boyu konfor ve kalite arayanların tercihi haline geliyor.
  e

  Kullanıcı Bilgileri

  Firma
  ÖZDEN MÜHENDİSLİK
  Tel
  0242 776 6814
  Faks
  0242 776 6813
  Adres
  Hatipler Yol Kavşağı Antalya Yolu Üzeri 101 Sk No:14/A Manavgat

  Hakkımızda Reklamlar Üyelik sözleşmesi Kariyer Çözüm Ortaklığı Gizlilik Yardım İletişim
  Bu portalda yer alan mağaza içeriklerinden mağaza sahipleri sorumludur. Üçüncü kişilere karşı portal yönetiminin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  Manavgatticaret.com © 2011 • Her Hakkı Saklıdır.

  antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya havaalanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya flughafen transfer Hatay araç kiralama