manavgat ticaret
reklam
 


 • > >

  SADECE 20 DAKİKADA \OKSİJET TERAPİ\ İLE KIRIŞIKLIKLARA SON

  |

  MİNNA GÜZELLİK SALONU ŞERİFE  TEKİN  GÜZELLİK UZMANI 0 536 226 10 91  Oksijen Terapisi Uygulaması, cildi yenileme ve tazeleme özelliğinin yanısıra cildin alt katmanlarının metabolizmasını da hızlandırdığı için hücre yaşlanmasını engeller. Bu sayede de kırışıklıkların kaybolması ve yaşlanmanın geciktirilmesi sağlanmış olur. Ayrıca cilde belli bir basınç uygulanarak yedirildiği için ciltte ve alt katmanlarında masaj etkisi yaratır. Bu da kolajen sentezini uyarmaya yardımcı olur. Cilt hücrelerini yenilemek, cilde canlı bir görünüm kazandırmaktan başka akne, güneş lekesi, sivilce lekeleri gibi lekelerin de azalmasında oldukça etkileyici olmaktadır. Yine aynı şekilde cilt altında kan dolaşımını hızlandırdığı için ve cilt hücrelerini yenileme özelliği taşıdığı için ciltte bulunan kırışıklıklara inanılmaz derecede çare olmaktadır. Özellikle göz çevresinde bulunan kaz ayağı denilen belirgin kırışıklıkların giderilOksijen Terapisi Uygulaması, cildi yenileme ve tazeleme özelliğinin yanısıra cildin alt katmanlarının metabolizmasını da hızlandırdığı için hücre yaşlanmasını engeller. Bu sayede de kırışıklıkların kaybolması ve yaşlanmanın geciktirilmesi sağlanmış olur. Ayrıca cilde belli bir basınç uygulanarak yedirildiği için ciltte ve alt katmanlarında masaj etkisi yaratır. Bu da kolajen sentezini uyarmaya yardımcı olur. Cilt hücrelerini yenilemek, cilde canlı bir görünüm kazandırmaktan başka akne, güneş lekesi, sivilce lekeleri gibi lekelerin de azalmasında oldukça etkileyici olmaktadır. Yine aynı şekilde cilt altında kan dolaşımını hızlandırdığı için ve cilt hücrelerini yenileme özelliği taşıdığı için ciltte bulunan kırışıklıklara inanılmaz derecede çare olmaktadır. Özellikle göz çevresinde bulunan kaz ayağı denilen belirgin kırışıklıkların giderilmesi için inanılmaz bir yöntemdir. Eğer yüzünüzde fazla kuru veya aşırı yağlı olmak üzere cilt sorunları yaşıyorsanız bunları dengelemede aynı şekilde tüm sorunlara çare olabildiği gibi inanılmaz etkilidir. Cildin en alt katmanlarında kan dolaşımını düzenlediği ve uygulandığı bölgede ki metabolizmayı hızlandırdığı için bu gibi problemleri dengelemede de uygun bir yöntemdir.

  mesi için inanılmaz bir yöntemdir. Eğer yüzünüzde fazla kuru veya aşırı yağlı olmak üzere cilt sorunları yaşıyorsanız bunları dengelemede aynı şekilde tüm sorunlara çare olabildiği gibi inanılmaz etkilidir. Cildin en alt katmanlarında kan dolaşımını düzenlediği ve uygulandığı bölgede ki metabolizmayı hızlandırdığı için bu gibi problemleri dengelemede de uygun bir yöntemdir.

  Kullanıcı Bilgileri

  Hakkımızda Reklamlar Üyelik sözleşmesi Kariyer Çözüm Ortaklığı Gizlilik Yardım İletişim
  Bu portalda yer alan mağaza içeriklerinden mağaza sahipleri sorumludur. Üçüncü kişilere karşı portal yönetiminin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  Manavgatticaret.com © 2011 • Her Hakkı Saklıdır.

  antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya havaalanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya flughafen transfer Hatay araç kiralama