manavgat ticaret
reklam
 
 • Arama kriterlerine uygun 28 kayıtlı ürün bulunmaktadır.

  EBS HASTA TAKİP PROGRAMI
  Açıklama: EBS Hasta Takip Programı ile hasta bilgilerini, Tıbbi özgeçmiş ve muayene işlemlerinizi,kolayca takip edebiirsiniz. Alerji ve alışkanlıklar, kullandığı ilaçlar ve tedaviler,ameliyat, hasta cari hesap bilgilerini takip edebilir ..


  EBS MÜVEKKİL HESAP TAKİP
  Açıklama: EBS MÜVEKKİL HESAP TAKİP Avukatlık büroları için geliştirilmiş bu program sayesinde müvekkil bilgileri,dosyalar ve hesap bilgileri takip edilip gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Programda müvekkil hesapları,dosyala ..


  EBS STOK TAKİP PROGRAMI
  Açıklama: Ebs Stok Takip Proogramı, Stoklarını bilgisayar ortamında takip etmek isteyen firmalar için tasarlandı. Ürünlerinizi, müşteri ve tedarikçilerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Özellikleri: Stok Tanımlar ..


  EBS ÇEK TAKİP ARŞİVLEME YAZDIRMA
  Açıklama: EBS Çek Takip Arşivleme Yazdırma Çek ile ödemeleri yoğun olan firmaların, çek bilgi girişlerini bilgisayarlarından yaparak, bankalar tarafından sağlanan sürekli form şeklinde çeklere bir yazıcı vasıtası ile ..


  EBS HIZLI SATIŞ PROGRAMI
  Açıklama: EBS HIZLI SATIŞ Genel Özellikleri: Barkod okuyucu desteği Kısayol tuşları (Programın kullanımında kolaylık sağlar) Para üstü hesabı Satış fişi yazdırma Raf etiketi yazdırma özelliği Barkod etiketi yazd ..


  EBS BARKOD ETİKET BASIM PROGRAMI
  Açıklama: Özellikleri : İstediğiniz sayıda ürün girebilir ve ürünleri basım adedine göre çıktısını alabilirsiniz Ürün grupları açabilir ve her gruba ayrı ürün bilgiler girebilirsiniz ..


  EBS CARİ HESAP TAKİP PROGRAMI
  Açıklama: EBS Cari Hesap Takip Programı Firmaların ve kişilerin kolay ve pratik bir şekilde borç ve alacaklarını takip etmesini sağlayacak bir programdır. İhtiyacınız olan her türlü cari işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. Taksitlendirme &o ..


  EBS PAKET SİPARİŞ TAKİP PROGRAMI
  Açıklama: Ürünlerinize ait sipariş oluşturup tüm sipariş sürecinizi kolayca yönetebilirsiniz. Sisteme tanımanan müşterilerinizin siparişlerini sistem üzerinden kolayca alabilirsiniz. Genel Özellikleri: Mü ..


  EBS RANDEVU TAKİP PROGRAMI
  Açıklama: EBS Randevu Takip Programı randevulu çalışan sağlık veya diğer sektör departmanları için geliştirilmiştir. İstenilen sayıda bölüm tanımlanıp ayrı ayrı "randevu defterleri" açılabilmektedir. &Cce ..


  EBS TEKLİF SİPARİŞ TAKİP PROGRAMI
  Açıklama: EBS Teklif Sipariş Takip Programı ile tekliflerinizi ve siparişlerinizi kolayca takip edin. Satış sürecinin doğru ve etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar. Yoğun şekilde teklif hazırlayan şirketler kadar orta düzeydeki şirketle ..


  EBS DEPO STOK ÜRETİM PROGRAMI
  Açıklama: EBS Depo Stok Üretim programı ile ürünlerinizi , cari hesaplarınızı tanımlayabilir , ürün giriş çıkışlarınızı hızlı ve kolayca takip edebilirsiniz. Özellikleri: Ürün Tanımları Cari Hesap Tan ..


  EBS KİMLİK BİLDİRME (Form1-Form2)
  Açıklama:  EBS Kimlik Bildirme Programı, güvenlik kuvvetleri tarafından 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunun kendilerine vermiş olduğu görev gereğince kanunda belirtilen kayıtların takibini yapmak ve veri bankasını oluşturmak için hazır ..


  EBS SALON TAKİP PROGRAMI
  Açıklama: EBS Salon Takip Programı Rezervasyonlarınızı rahatlıkla takip edebileceksiniz. Yanlışlıkla verilen rezervasyonları en aza indirmeyi amaçlayan bir programdır. Rezervasyon bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Sözleşme Şablo ..


  EBS SÜT MÜSTAHSİL PROGRAMI
  Açıklama: EBS Süt Müstahsil Programı, süt toplayıcı firmaların tüm ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Toplayıcılar ve üreticiler bazında her türlü takibi yapabilir, üreticilerin firmanızdan aldığı ü ..


  EBS SERVİS TAKİP PROGRAMI
  Açıklama: EBS SERVİS TAKİP PROGRAMI Firmanızın servis iş akışlarını kolayca yönetin. Müşterilerinizi ve servis verdiğiniz ürünlere ait tüm bilgileri kaydedin. İnsan gücünü ve zamanı en iyi şekilde kullanabilir v ..


  EBS HAFRİYAT PROGRAMI
  Açıklama: E.B.S. Hafriyat Hesap Yönetim, windows ortamında istemci-sunucu mimarisinde çalışan, esnek, kullanımı ve öğrenimi kolay cari hesap yönetim aracıdır. Ölçeklenebilir, özelleştirilebilir, uyarlanabilir ve ö ..


  EBS SERBEST MESLEK MAKBUZU
  Açıklama: Serbest meslek mükelleflerinin kazanç defterlerini ve makbuzlarını kolaylıkla oluşturup, takip edebilecekleri bir program. İşlemler Makbuz Oluşturma Toplu Makbuz Oluşturma Toplu Aylık Sabit Ücret Düzenleme Mü ..


  EBS ZİYARETÇİ TAKİP PROGRAMI
  Açıklama: E.B.S. Ziyaretçi Takip Programı Firmanıza veya binanıza kimler geliyor, en çok kimin ziyaretçisi geliyor, ziyaretçilerin giriş ve çıkış zamanlarını izleyebiliyor musunuz, ziyaret eden kişiler hakkında ne kadar ..


  EBS SENET YAZDIRMA PROGRAMI
  Açıklama: EBS Senet Yazdırma Programı, firmaların kolay ve pratik bir şekilde kendi senetlerini hazırlaya bilecekleri ve yazıcıdan çıktısını alabilecekleri bir programdır. Özellikler : Tek veya sıralı senet hazırlama Taksit takibi D&ou ..


  EBS KREDİ KARTI TAKİP PROGRAMI
  Açıklama: EBS Kredi Kartı Takip Programı Alışverişinizde kredi kartı kullanmanın ne büyük kolaylık olduğunun yanı sıra sizi büyük bir borç altında bırakabileceğini de hatırlamalısınız. Özellikleri : Birden fazla kredi ..


  EBS FATURA YAZDIRMA PROGRAMI
  Açıklama: EBS Fatura Yazdırma Programı El ile fatura kesen firmaların faturalarını bilgisayar ortamında hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamasını sağlayan işlem süresini kısaltıp, operasyonel yükleri azaltarak olası insani hataları en aza indirme ..


  EBS VETERİNER PROGRAMI
  Açıklama: EBS Veteriner Takip Programı, Veteriner hekimlerin hastaları ile ilgili kayıtlarını tutmalarını ve düzenlemelerini sağlayan kullanımı kolay hasta takip yazılımıdır. Özellikleri : Hasta kayıtlarını tüm detayları ile tek ekran ..


  EBS TOPLU MAIL GÖNDERİM PROGRAMI
  Açıklama: EBS Toplu Mail Gönderim programı ile kampanya, kutlama, duyuru ve reklamlarınızı göndermek istediğiniz kişilere kolay ve hızlı şekilde gönderebilirsiniz. Özellikleri :  Yüksek hızda e-mail gönderim  ..


  EBS Kasa Gelir Gider Takip Programı
  Açıklama: EBS Kasa Takip, kişisel veya kurumsal para ve finans yönetimi sağlayan bir yazılımdır. Gelir ve giderlerinizi izlemekten, gelecek için planlar yapabilmenize kadar parasal işlemlerinizi verimli ve daha hızlı bir biçimde ger&c ..


  EBS REHBER (CALLER ID)
  Açıklama: EBS Rehber Caller ID sayesinde bilgisayarınıza bağlı telefon hattınıza gelen aramalarda arayan numarayı görebilir (Telefonunuzun caller id desteği olmalı) aramaların kaydını tutabilir ve rehber oluşturabilirsiniz. Kişilere ait adres, telefo ..


  EBS TÜP SU TAKİP PROGRAMI
  Açıklama: TÜP SU TAKİP PROGRAMI, Su ve Tüp bayilerinin tüm ihtiyaçlarini karşılayacak kolay bir yazılımdır. Tüm Abone detaylarını kaydedebilir, ayrıntılı raporlar alabilirsiniz. Genel Özellikleri: Müşteri ile i ..


  Ebs Akaryakıt Programı
  Açıklama: Ebs Akaryakıt Programı ile araç akaryakıt ve km takibi. Akaryakıt alım ve çıkış özeliği ile tanker takibi yapabilir, tanker doluluk durumlarınızı izleyeme. Araç tanımlama yaparak, günlük araç kilometr ..


  EBS Ticari – Paket3
  Açıklama: KAMPANYALI ÜRÜNDÜR KAMPANYADAN FAYDALANMAK İÇİN KAMPANYALARIMIZ BÖLÜMÜNE BAKINIZ    EBS Ticari – Paket3 küçük ve orta ölçekli firmaların ön muhaseb ..  haberler
  ..
  Manavgat Hazır Beton Özçağrı hazır. ....
  OSMANLI ŞERBETİ..
  Manavgat Gelinlik modelleri Gelinlik Manavgat’ta ..
  UĞUR PİDE ÇEVREYOLU RESMİ AÇILIŞI YAPILDI..
  Manavgat..
  ÜYELERİMİZ GOOGLE ARAMALARINDA ÇOK AVANTAJLI..


  Tüm Mağazalar

  UĞUR PİDE KEBAP MANAVGAT ÇEVRE YOLU

  HAYIT ET KASAP

  TEZCAN KARDEŞLER

  AKDENİZ İNCİLERİ ANAOKULU

  ALBİMO MOBİLYA

  DOĞA KIR KAHVALTISI IZGARA SALONU

  Manavgat Ticaret Portalı

  BEŞ YILDIZ GROUP İNŞAAT

  GÜNEY MEFRUŞAT

  ALTINYILDIZ CLASSICS
  Hakkımızda Reklamlar Üyelik sözleşmesi Kariyer Çözüm Ortaklığı Gizlilik Yardım İletişim
  Bu portalda yer alan mağaza içeriklerinden mağaza sahipleri sorumludur. Üçüncü kişilere karşı portal yönetiminin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  Manavgatticaret.com © 2011 • Her Hakkı Saklıdır.

  Alanya Real Estate Alanya Homes Alanya Apartments Alanya Property